Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Cosmopro markasını hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz. Sektörde biriktirmiş olduğumuz 10 yıllık tecrübemizi, sahip olduğumuz zengin alt yapı ve teknoloji birikimimizi yeni markamız ile sizlere sunuyoruz.

İthalat ve ihracat konularında deneyimli, yabancı lisan bilen elemanları bünyesinde bulunduran firmamız, kurulduğundan beri bütün müşterilerini şirket ortağı gibi görmektedir

Önce hizmet anlayışı ile, teknik bilgi ve dünya bağlantıları ile müşterilerinin ihtiyacına cevap verebilmek ve onları daha fazla memnun edebilmek için, her gün daha fazla gayret göstermektedir.

Dışa dönük ve sürekli gelişimi amaçlayan bir firma olarak Cosmopro, gerek yurtiçi, gerekse yurtdışında, sektörlerle ilgili her türlü teknolojik ve bilimsel gelişimi günü gününe takip etmekte.

Güçlü bir takım ruhu ile, sadece bilgi ve deneyimlerimizi değil, teknolojik yenilikleri de müşterimizin hizmetine sunmaktayız.

Kalite, güven, tutarlılık, kendini sürekli geliştirme, ben değil biz anlayışı, insana ve çevreye saygı gibi evrensel ilkeleri kendine rehber edinen Cosmopro; bu konular ile ilgili her türlü yatırımı yapmakta, üzerine düşen görevleri yerine getirmektedir.

Firmamızın Aktiviteleri :

İthalat & İhracat.
İç & Dış ticaret.
Yurtiçi ve yurtdışı temsilcilik.
Danışmanlık.

“Araştırma ve geliştirme” ye oldukça önem veren firmamız, müşterilerine sağlayacağı teknik bilgi sayesinde ürün kalitesinin iyileştirmesini ve yeni ürünler geliştirilmesini sağlamaktadır.